Sosyal Tesis Kalite, Konfor, Müşteri Memnuniyeti İle İlgi Odağı

Sosyal Tesis Kalite, Konfor, Müşteri Memnuniyeti İle İlgi Odağı

12/10/2022

Kapılarını açtığı 2021 yılından bu yana 50.000’in üzerinde konuk ağırlayan Safranbolu Belediyesi Sosyal Tersisi uygun fiyatları, deneyimli personeli ve sunduğu menülerdeki kalitesi ve dinlenme alanları ile sadece Safranboluluların değil, kent dışından gelen misafirlerinde ilgi odağı oldu.

Belediye Başkanı Elif Köse’nin talimatı ile kısa sürede tadilat çalışmalarının tamamlanması ile hizmete giren Safranbolu Belediyesi Sosyal Tesisi sadece yemek için değil ailelerinde dinlenme, günlük hayatın stresini atabilmeleri içinde olanak sağlıyor.

Gösterilen ilgiden ve olumlu geri dönüşlerden büyük bir memnuniyet duyduklarını ifade eden Başkan Köse, “ Öncelikle böyle güzel bir ambiyansı oluşturdukları için tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Amacımız ailelerimizin ve misafirlerimizin güzel, sakin bir ortamda sadece yemeklerini yemeleri değil aynı zamanda günün stresini atabilmeleri idi. Burada oluşturduğumuz profesyonel kadromuzla da bunu başardık” dedi.

Genç Çiftlerin Tercihi Sosyal Tesis Düğün Salonu

Sosyal Tesis’e bağlı ikinci katta hizmet veren salonda ise ise evlenecek çiftlerin büyük beğenisini topladığını sözlerine ekleyen Başkan Elif Köse, “ Yalnızca 2022 yılında 30’un üzerinde kına ve nişan gibi törenlere ev sahipliği yaptığını” sözlerine ekledi.

BENZER HABERLER