Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri Görev Başında

Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri Görev Başında

23/11/2021

 

Gerek Belediyenin çalışma programı gerekse vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda su kaçağı, hat yenileme gibi çalışmalarına devam eden müdürlük personeli, belirli periyotlar halinde su analizi de yapıyor.

Belediyenin tüm birimlerinde olduğu gibi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü'ne bağlı ekiplerin de var güçleri ile çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, “Arkadaşlarımız kış aylarının gelmesi ile çalışmalarını hızlandırdı. Vatandaşlarımızın kesinti yaşamaması, su ile ilgili problem oluşmaması için ivedilikle tamamlanması gereken çalışmalarına devam ediyorlar. Bununla birlikte baca temizliği, eskiyen hatların yenilenmesi gibi çalışmaları da sürdürüyorlar.” dedi.

Zaman zaman su kesintilerinin yaşandığını, bunun büyük oranda program dışındaki arızalardan meydana geldiğini hatırlatan Başkan Köse, “Ekiplerimiz oluşan bu arızalara derhal müdahale etmek için arızanın bulunduğu bölgeye giderek sorunun çözümü için hızlı bir şekilde çalışıyorlar. Ben anlayış gösteren tüm hemşehrilerime teşekkür ediyor, değerli mesai arkadaşlarıma kolaylıklar diliyorum.” şeklinde konuştu.

BENZER HABERLER