Temizlik İşleri Kent Genelinde Çalışmalara Devam Ediyor

Temizlik İşleri Kent Genelinde Çalışmalara Devam Ediyor

11/08/2022

Safranbolu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri kent genelinde sürdürdüğü çalışmalara yakında açılacak olan okul bahçelerini de ekledi.

Okulların açılmasına az bir süre kala bahçe temizliğine başladıklarını belirten müdürlük yetkilileri çocuklarımızın temiz bir ortamda okullarına başlaması için süpürme ve yıkama çalışmalarını hızlandırdıklarını ifade etler.

Ekiplerin sıcak hava koşullarına karşın kentin temizliği için büyük bir özveri ile çalıştıklarını ifade eden Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, “ Tüm bunlarla birlikte her hafta Perşembe günleri de Yeni Musalla Mahallemizde de düzenli olarak süpürme ve yol yıkama çalışması yapılmakta” dedi.

Okul bahçelerine de değinen Başkan Köse, “ Çocuklarımız bir tatil döneminin daha sonuna geliyorlar. Bu nedenle müdürlüğe bağlı personelimiz ilçemizde bulunan tüm okulların çevre ve bahçe temizliklerini yapıyorlar. Her zaman ifade ettiğimiz gibi biz elimizden gelenin en iyisini yapma gayretindeyiz. Yapmaya da devam edeceğiz” diye konuştu. 

 

BENZER HABERLER