TÜM-KARDER’ den Başkan Köse’ye Yılın Belediye Başkanı Ödülü

TÜM-KARDER’ den Başkan Köse’ye Yılın Belediye Başkanı Ödülü

23/10/2021

(Tüm-Karder) Tüm Karadeniz İlleri Kültür Turizm Derneği tarafından Safranbolu belediye Başkanı Elif Köse’ye Yılın Belediye Başkanı ödülü verildi.

Başkan Köse’yi makamında ziyaret eden Dernek Genel Başkanı Osman Işık ve Yönetim Kurulu Üyeleri sohbet havasında geçen ziyaretin sonunda Başkan Köse’ye ödülünü takdim ettiler.

Başkan Işık, Tüm-Karder tarafından her yıl yılın valisi, yılın kaymakamı, yılın milletvekili gibi pek çok alanda verdikleri ödülün, eğitim, kültür, sağlık, turizm, covit 19 ile müzcadele gibi alanlarda verildiğini Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’nin çalışmalarını da yakından takip ettiklerini ve takdire şayan bir belediye başkanlığı yaptığını “ söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Köse ise, “ Safranbolu ve bölgemiz için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Halkımızın bizlere layık gördüğü mevkie layık olmak için gecemizi gündüzümüze katıyoruz. Güzel ve alanında profesyonel bir kadromuz var. El birliği ile Safranbolu’muza hizmet vermenin gayretindeyiz” dedi.

Layık görülen ödülden dolayı Tüm- Karder Derneğine teşekkür eden Başkan Elif Köse,” Ödülü adamızın güzle bir yerinde muhafaza edeceğiz. Başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum” diye konuştu.

Hatıra fotoğrafı çekiminin ardından dernek üyeleri Safranbolu gezisine çıktı.

 

BENZER HABERLER