"Varımız Yoğumuz Safranbolu"

21/10/2021

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’nin vatandaşların dertlerini dinlediği Halk Günü toplantıları aralıksız devam ediyor. Vatandaşlar da, her perşembe saat 14.00’te Belediye hizmet binasının 6. katındaki toplantı salonunda yapılan toplantıya ilgi göstermeyi sürdürüyor.

İlçe halkıyla bir arada olmaktan, onları dinlemekten ve sorunlara birlikte çözüm üretmekten mutluluk duyduğunu yineleyen Başkan Köse, “Uzun süredir devam ettiğimiz Halk Günü toplantıları vasıtasıyla, her hafta değerli hemşehrilerimle bir araya gelerek hem dertleşiyor hem de onların taleplerine çözüm üretiyoruz." dedi.

Başkan Köse, “Gerek yönetim kadromuzun gerekse mesai arkadaşlarımın yani hepimizin derdi, çabası; bizlere emanet edilen mirasa sonuna kadar sahip çıkmak ve hizmet bayrağını çok daha yukarılara çekmektir. Bu nedenle bizim için gece gündüz, yaz ya da kış fark etmiyor.” diye konuştu.

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, toplantı süresince vatandaşları tek tek dinledi ve gerekli notları alarak ilgili birimlere yönlendirdi.

BENZER HABERLER