Yerel Sanatçılarımızın Yanındayız

Yerel Sanatçılarımızın Yanındayız

12/07/2021

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’nin talimatı ile gerçekleştirilecek olan yerel sanatçılara destek konserleri için başvurular başladı.

Tüm ülkede olduğu gibi pandemi nedeni ile ilçemizde de zor günler geçiren yerel sanatçılarımıza destek olmak amacı ile belirli periyotlarda Safranbolu Belediyesi tarafından konserler düzenlenecek. 

Başvuruların başladığını ifade eden Başkan Elif Köse,  “Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını nedeni ile özellikle yerel sanatçılarımız iş yapamaz durumda kaldı. Bu nedenle sanatçılarımıza bir nebze de olsa katkı sağlamak amacı ile Safranbolu Belediyesi olarak destek konserleri düzenlemeyi planladık.

Bu konserler belirli aralıklarla değişik mekânlarda olacak.  Bizler de biraz olsun katkı sağlayabilirsek çok mutlu olacağız. Vatandaş ve insan odaklı çalışmalarımız, projelerimiz devam edecek. Her şey çok daha güzel bir Safranbolu için.” dedi.

Sanatçılarımız başvurularını Safranbolu Belediyesi Leyla Dizdar Kültür Merkezindeki Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüze yapabilecekler.

 

BENZER HABERLER