‘’Ziyaret Ettiğimiz Her Bebek Ülkemizin ve Safranbolu’muzun Geleceği’’

‘’Ziyaret Ettiğimiz Her Bebek Ülkemizin ve Safranbolu’muzun Geleceği’’

24/01/2024

Safranbolu Belediyesi tarafından hayata geçirilen ‘Hoş Geldin Bebek’ projesi tüm hızıyla devam ederken Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse de her yeni doğan bebek ile ailesine ziyaretlerini sürdürüyor.

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse yeni doğan bebeklerin evlerini ziyaret etmeye, aileleri ile sohbet edip görüş alış verişinde bulunmaya devam ediyor. Başladığı günden itibaren aksamadan devam eden proje kapsamında Kuru, Çokan ve Kıranüzeri ailelerini ziyaret eden Başkan Köse aynı zamanda her ziyarette olduğu gibi Safranbolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü personeli tarafından hazırlanan hediye paketlerini ailelere takdim etti. 

Yavuz Selim, Defne Ravza ve Arya bebekler ile uzun uzun vakit geçiren Başkan Köse söz konusu ziyaretler ile ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: ‘’Her yeni doğan ülkemizin ve Safranbolu’muzun geleceğidir. Bizlerin tüm çabası ise çocuklarımızın geleceğini en güzel şekilde inşa etmek onlara yaşanılabilir bir dünya bırakmaktır. Bugüne kadar Safranbolu’da dünyaya gelen her bebeği ve ailesini ziyaret ettik. Onların minik ellerini tutup ailelerinin sevinçlerine ortak olduk. Bugün de Kuru, Çokan ve Kıranüzeri ailelerini ziyaret ederek, Yavuz Selim, Defne Ravza ve Arya bebeklere hoş geldin dedik. Onlar bizlerin yarınlarını inşa edene dek bizler onların yarınları için çalışmaya devam edeceğiz. Ailelerimize teşekkürlerimi iletirken yeni doğan bebeklerimize de uzun, sağlıklı, vatana millete hayırlı bir ömür diliyorum.’’

BENZER HABERLER