İlk Defa Atanmak Üzere Zabıta Memuru Ve İtfaiye Eri Alım Sınavına Katılmaya Hak Kazananlara İlişkin Duyuru

2021-05-24

           Başkanlığımız bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere, “Belediye Zabıta Yönetmeliği “ ve “Belediye İtfaiye Yönetmeliği”  hükümleri uyarınca 28 Mart 2021  tarihli ve  31437 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan başvuru ilanımız ve 06 Mayıs 2021 tarihli ve 31476 Sayılı Resmi Gazetede yayımlanan düzeltme ilanımız gereği 26.04.2021-29.04.2021 tarihleri arasında ve 18.05.2021 tarihlerinde  aday başvuruları kabul edilmiştir.
           Anılan ilanlarımızda aranan genel ve özel şartlar doğrultusunda yapılan değerlendirme neticesinde ; “Zabıta Memuru ve İtfaiye Eri Alımı Sözlü ve Uygulamalı  Sınavı”na katılmaya hak kazanan adaylara ait KPSS puan sıralamasına göre hazırlanan  listeler  aşağıda yayınlanmış olup, bu adaylara sınava giriş belgeleri başvuru sırasında beyan etmiş oldukları iletişim adresine posta yoluyla gönderilecektir. Adaylar tarafından beyan edilen hatalı adres bildirimi sebebiyle postada oluşabilecek gecikmeler veya postanın ulaşmamasından Safranbolu Belediyesi sorumlu tutulamayacaktır.
          Yayınlanan listede adı soyadı yer almayan adaylar sınava katılma hakkı elde edememiştir. Bu adaylara herhangi bir bildirimde bulunulmayacak olup,  bilgi almak isteyen başvuru sahipleri Başkanlığımız İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğünden bilgi alabileceklerdir.

Zabıta Memuru Alımı (Erkek / Kadın ) Sınavına Katılmaya Hak Kazanan Listesi İçin TIKLAYINIZ.


İtfaiye Eri Alımı (  Erkek ) Sınavına Katılmaya Hak Kazanan Listesi İçin TIKLAYINIZ.

İtfaiye Eri Alımı ( Kadın ) Sınavına Katılmaya Hak Kazanan Listesi İçin TIKLAYINIZ.

ÖNEMLİ UYARILAR:

1. Sınav giriş belgesinin tarafınıza ulaşması neticesinde şahsınıza ait bilgileri kontrol ediniz.

2. Sınava giriş belgesi yalnız bu sınava giriş için kullanılır, başka bir amaç için kullanılamaz.

3. Sınav günü belgenizi yanınızda bulundurmayı kesinlikle unutmayınız.

4. Sınava girerken bu sınava ait Sınav Giriş Belgesi ile  üzerinde T.C. Kimlik numarası yazılı olan Nüfus Cüzdanınızı/Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartınızı da yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.

5. Sınava giriş belgeleri ve kimlik kartı kontrollerinin tamamlanabilmesi için sınav saatinden 30 dk. önce sınava gireceğiniz alanda hazır bulunmanız gerekmektedir . Sınava katılmamaya yönelik olarak hiçbir mazeret kabul edilmeyecek olup sınava girmeye hak kazandığı halde ilan edilen sınav tarihinde sınava katılmayan adaylar sınav hakkını kaybetmiş sayılacaklardır.


6- Adayların sınav salonlarına girişte yanlarında cep telefonu, ses ve görüntü kayıt cihazı veya buna benzer elektronik eşya bulundurmaları yasaktır. 


7- Sözlü sınavların tamamlanmasının ardından uygulama sınavlarına geçilecek olup, adayların uygulama sınavlarına girmeleri için yanlarında gelirken spor kıyafet ve spor ayakkabı getirmeleri gerekmektedir. (Kıyafet değişimi için giyinme alanı tahsis edilecektir.)


Zabıta Memuru Alımı Uygulama Sınav Parkuru için TIKLAYINIZ.


İtfaiye Eri Alımı Uygulama Sınav Parkuru için TIKLAYINIZ.


İlan olunur.