Başkan Köse Safranbolu İçin Soruyor

Başkan Köse Safranbolu İçin Soruyor

27/11/2020

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Koronavirüs (COVID 19) mücadelesi kapsamında sokağa çıkma yasağı uygulamalarının getirildiği hafta sonları evde kalarak mücadeleye destek veren vatandaşlar için online yayın yapacak. Instagram üzerinden canlı yayında her hafta farklı konu ve uzman konukların yer aldığı programda araştıran, geliştiren öğrenen bir Safranbolu için sorular soracak. Dijital medya üzerinden gerçekleşecek canlı yanında vatandaşlar dauzman konuğa sorular sorabilecek. İlk canlı yayın, Göğüs Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Şevket Özkaya ile Koronavirüs hakkında soruların yer alacağı program 28 Kasım Cumartesi saat 20.30’ da gerçekleşecek.

Sosyal hayatı devam ettirmek için, kesintisiz hizmet fikriyle değişen şartlara uygun olarak etkinliklerin ve hizmetlerin formatını değiştiren Safranbolu Belediyesi, dijital ortamdan sosyal hayatı desteklemeye başladı. Başkan Köse’nin her hafta farklı bir konuyla alanında uzman konukların katılacağı canlı yayınlarda, göğüs hatalıklarından psikolojik desteğe, dijital dönüşümden, uzay bilimlerine, sanattan müziğe kadar birçok konu ve konuk yer alacak.  

İnternet ve teknolojiyi doğru kullanarak, gerek vatandaşların ihtiyaç ve taleplerini karşılamak, gerekse sosyal hayatı desteklemek üzere onlinehizmetleri evlere aktaracaklarını belirten Başkan Köse, salgın sürecini en sağlıklı şekilde atlatmayı amaçladıklarını kaydetti. Başkan Köse’’ Tüm dünyayı etkisi altına alan salgın, vatandaşımıza hizmet vermemizi sınırlandırsa da dijital kanallarla hizmet vermeye devam edeceğiz’’ dedi.

BENZER HABERLER